Sustanon, testosteron Steryd w zastrzyku Opinie Cena

Sustanon, testosteron Steryd w zastrzyku Opinie Cena

Odpowiednie dawkowanie dla osoby chcącej rozpocząć suplementacje susty w celach kulturystycznych powinna wynosić 500mg (około 5ml) na tydzień w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Sustanon to steryd mający w swoim składzie 4 różne estry testosteronu – propionian, izokapronian, fenylopropionian i dekanian. Taka mieszanka ma silne anaboliczne i androgeniczne działanie, a jej poszczególne elementy wzajemnie się uzupełniają, tworząc preparat skuteczny tak dla początkujących, jak i zawodowców. Z kolei dla osób chcących zbudować pokaźną masę mięśniową można rozważyć zastosowanie np. Należy pamiętać, że dodanie kolejnego środka, może znacznie nasilić działania niepożądane.

  • Susta jest prawdopodobnie jednym z najczęściej wybieranych sterydów naszych czasów.
  • Szybki czas regeneracji, wysoka synteza białek i przemiany materii to idealna kombinacja do wyrobienia męskiej, umięśnionej sylwetki która z pewnością zadowoli nas przez długi czas.
  • Z kolei dla osób chcących zbudować pokaźną masę mięśniową można rozważyć zastosowanie np.
  • Aby ograniczyć spadki warto również do cyklu dołączyć wysoce anaboliczne środki takie jak deca durabolin czy winstrol.
  • Zastanawiając się nad suplementacją substancji steroidowych zawierających w swoim składzie czysty, naturalny testosteron z pewnością wśród kręgów kulturystycznych można było usłyszeć o produkcie jakim jest Sustanon 250.

Osoba początkująca nie powinna przekraczać dawek 250mg tygodniowo. Testosteron stanowi też nieocenioną protekcję dla mięśni, chroniąc je przed katabolizmem, z którego dobrze znane są kortykosteroidy. Powiedzieć, że główny hormon męski jest anaboliczny, to powiedzieć stanowczo za mało. Poza przyczynianiem się do rozrostu włókien mięśniowych (fachowo nazywa się to hypertrofią), powoduje też zmianę liczby tych włókien (to z kolei tzw. hipertrofia). Działanie testosteronu jest z pewnością perfekcyjnie znane każdej osobie zainteresowanej suplementami zawierającymi w swoim składzie testosteron i jego pochodne.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Sustanonu

Ze względu na okres półtrwania, warto wykonywać iniekcje co 5-7 dni. Skutkiem może być też ginekomastia, czyli przerost męskich sutków. Taki zestaw ewentualnych skutków ubocznych zdecydowanie nie sprzyja właściwej muskulaturze. Doświadczeni zawodnicy sięgają nawet po dawki 1000mg na tydzień. Brak wiarygodnych informacji na temat rzeczywistego składu i pochodzenia tego produktu powoduje, że nie jestem w stanie udzielić Panu informacji na zadane pytanie. Strona sklepu powstała z myślą o osobach, które są zainteresowane szerokim wachlarzem wiedzy na temat peptydów, sarm i suplementów renomowanych firm.

Działanie Sustanon

Ponieważ zawarty w nim testosteron cechuje się wysokim anabolizmem, a ponadto jest bardzo androgenny. Co najważniejsze, hormon ten ułatwia proces retencji azotu, która zachodzi w mięśniach. Dzięki temu organizm ma do dyspozycji więcej pierwiastka, który usprawnia budowanie masy. Cele lecznicze i terapeutyczne zalecają dawkowanie 1 ml Sustanonu 250 na trzy tygodnie, jednakże taka dawka nie ma żadnego działania sportowego.

O testosteronie mówi się, że  jest nie tylko anaboliczny ale i antykataboliczny. Jego obecność w organizmie daje takie efekty jak zwiększenie włókien mięśniowych ale też zmienia ich liczbę. W wyniku zażywania testosteronu rośnie produkcja krwinek czerwonych, a to przekłada się na zwiększenie wydolności organizmu. https://trbadventure.com/kabergolina-steroid-czy-nie-wszystko-co-musisz/ Testosteron jest bez wątpienia najpopularniejszym sterydem na świecie. I dzieje się tak pomimo faktu, że posiada sporo skutków ubocznych. Większość nich jest spowodowana tym, że testosteron konwertuje do estrogenu, a to przynosi niechciane zjawiska takie jak retencja (zatrzymywanie wody), czy ginekomastia.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *